Vodnik po človekovih pravicah - Spoznajte svoje pravice

Mirovni inštitut vas vabi na predstavitveni dogodek “Vodnik po človekovih pravicah - Spoznajte svoje pravice”, ki bo potekal v prostorih Narodnega muzeja Slovenije - Metelkova, Maistrova 1, Ljubljana, v ponedeljek, 25. septembra 2023, od 10.30 do 14.00 ure.

Vodnik po človekovih pravicah je evropska platforma za izobraževanje o človekovih pravicah in predstavlja spletno orodje za pravno samopomoč, ki bralcem_kam na enostaven način pojasnjuje temeljne pravice na različnih področjih družbenega življenja (družina, sodni postopki, policijsko pridržanje, svoboda izražanja ipd.).

Do Vodnika po človekovih pravicah lahko dostopate na tej povezavi.

Oddelek za sociologijo

Strokovna služba oddelka - obvestilo

Oddelek za klasično filologijo

Oddelčna strokovna služba in knjižnica - 21. in 26. 6. 2024

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Sprememba urnika Knjižnice Oddelka za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, 19.-26. 6. 2024

Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Utrinki s prireditve: Žalna seja v spomin na akademika Janeza Orešnika s spremljajočim odprtjem razstave: Akad. Janez Orešnik, jezikoslovec ki je presegel meje jezikoslovja. 11. 6. 2024 med 11. do 13. uro.

Oddelčne knjižnice OHK FF v ponedeljek in torek, 24. in 25 junij 2024