Ustni izpiti pri izr. prof. dr. Mateji Habinc 25. 1. 2021

Ustni izpiti 25. 1. 2021 bodo potekali po Zoomu – prijavljeni, prosim, oblikujte sami seznam (na 15 minut) in mi ga najkasneje 24. 1. 2021 zvečer posredujte po elektronski pošti. Slušatelji predmeta Etnološke regionalne raziskave Slovenije ste link na izpit prejeli že na Visu (obvestila skupini), vsi ostali ga prejmete, ko mi pošljete elektronsko sporočilo, lahko vam ga posreduje tudi kolegica Mojca Bele.

izr. prof. dr. Mateja Habinc

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021