Sklep o imenovanju prodekana študenta Filozofske fakultete

Na podlagi 71. člena Statuta Univerze v Ljubljani (Ur. l. RS, št. 4/2017 s spremembami), 82., 83. in 84. člena Pravil Filozofske fakultete z dne 19. 4. 2017 ter potrditvi na seji Senata Filozofske fakultete dne 29. 9. 2021 je dekan izdal sklep o imenovanju prodekana študenta Filozofske fakultete, in sicer se za prodekana študenta Filozofske fakultete se imenuje Jonathan S. Rebetz. Funkcijo bo opravljal do 30. 9. 2022 oz. do prenehanja funkcije dekanje.

Vabilo na simpozij

Potreba po učitelju slovenščine

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov