Razpis za študentske nagrade 2023/24

V skladu s Pravilnikom o podeljevanju nagrad študentkam Filozofske fakultete pozivamo diplomante in diplomantke 1. in 2. stopnje k prijavi svojega zaključnega dela na poziv za najboljša diplomska in magistrska dela letošnjega šolskega leta. Prijavljena dela morajo biti dokončno ocenjena od vključno 1.7.2023 do vključno 30.6.2024.

Ob prijavi obvezno oddajte:
•    prijavni obrazec;
•    priporočilo mentorja oz. mentorice z oceno dela;
•    zaključno delo v PDF obliki.

Rok za oddajo prijave je 30.6.2024.

OPOZORILO: Tajništvo bo zaprto med 17.6.2024 in 5.7.2024. V tem času zagovori diplomskih del ne bodo mogoči. To pomeni, da morate tisti, ki bi radi kandidirali za fakultetne in univerzitetne nagrade, svojo nalogo zagovarjati in zanjo pridobiti oceno do vključno petka, 14.6.2024. Prijavo na poziv za najboljša zaključna dela lahko nato z vsemi potrebnimi dokumenti v digitalni obliki do vključno 30. 6.2024 oddate prek e-maila, originalna podpisana dokumenta (prijavni obrazec in priporočilo mentorja/-ice) pa pustite v omarici za oddajo dokumentov pred tajništvom v 4. nadstropju.

Oddelek za slavistiko

Obvestilo - strokovna služba oddelka

Sprememba GU Jana Kenda

Uradne ure strokovne službe Odd. za prevajalstvo (6. 5. – 10. 5. 2024)

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za azijske študije, 30.4.

Sprememba GU Alenka Cedilnik