Pridružite se prostovoljcem in prostovoljkam Društva Center za pomoč mladim

Društvo Center za pomoč mladim (Društvo CPM) vabi k sodelovanju prostovoljke in prostovoljce. Prostovoljno delo zajema vodenje delavnic, treningov socialnih veščin in projektnega dela za mlade med 15. in 20. letom starosti. S tem jim omogočajo, da se v varnem in neobsojajočem okolju odprto pogovarjajo o njim pomembnih temah, se učijo drug od drugega in krepijo svoje potenciale za prihodnost.

Vabijo vas na uvodna srečanja, ki bodo potekala 13. in 21. 4. 2023.

Več informacij

Oddelek za sociologijo

Strokovna služba oddelka - obvestilo

Oddelek za klasično filologijo

Oddelčna strokovna služba in knjižnica - 21. in 26. 6. 2024

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Sprememba urnika Knjižnice Oddelka za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, 19.-26. 6. 2024

Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Utrinki s prireditve: Žalna seja v spomin na akademika Janeza Orešnika s spremljajočim odprtjem razstave: Akad. Janez Orešnik, jezikoslovec ki je presegel meje jezikoslovja. 11. 6. 2024 med 11. do 13. uro.

Oddelčne knjižnice OHK FF v ponedeljek in torek, 24. in 25 junij 2024