Referat

Najboljše prakse in težave izobraževanja na daljavo - anketa

V zadnjih dveh letih je pandemija COVID-19 spremenila potek in način izobraževanja po vsem svetu, vplivala pa je tudi na mednarodno mobilnost študentov in internacionalizacijo. Zato je cilj evropskega ERSMUS+ projekta COVIMO, ki poteka v sodelovanju z osmimi univerzami iz Srednje in Vzhodne Evrope, povečati pripravljenosti na morebitne nove pandemije ali obsežne naravne nesreče. Ena izmed nalog za dosego cilja je zbiranje podatkov o uporabi IKT orodij in digitalnih metodologij pri poučevanju in študiju, s ciljem prepoznati najboljše prakse in težave izobraževanja na daljavo.

Za zbiranje podatkov so pripravili kratko anonimno anketo v angleškem jeziku, ki je dosegljiva na spletni strani Univerze v Ljubljani do 15.7.2021.

Hvala za sodelovanje!

Ekipa projekta COVIMO,

UL, Biotehniška fakulteta, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

Vabilo na simpozij