Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Informativni dan skupnega interdisciplinarnega študijskega programa druge stopnje Kognitivna znanost

Vabljeni na skupni informativni dan magistrskega programa Kognitivna znanost. V uvodu bo na kratko predstavljena kognitivna znanost – interdisciplinarno raziskovanje duševnosti, ki združuje nevroznanost, psihologijo, jezikoslovje, filozofijo in umetno inteligenco. Glavni del predstavitve pa bo namenjen skupnemu interdisciplinarnemu programu druge stopnje Kognitivna znanost, ki se izvaja v okviru Medicinske fakultete, Filozofske fakultete, Fakultete za računalništvo in informatiko in Pedagoške fakultete in je del mednarodnega programa MEi:CogSci, ki poteka na štirih evropskih univerzah.

Predavatelji in študenti kognitivne znanosti vam bodo na voljo za vprašanja povezana s študijem in področjem kognitivne znanosti.

Informativni dan bo v sredo, 23. 6. ob 16.00. Izveden bo na daljavo preko platforme Zoom (ID: 950 1654 0685).

Vabljeni!

Programski svet študija Kognitivna znanost

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v petek, 18. 6.

Tajništvo oddelka, 21. 6. - vključno 28. 6. 2021

Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Oddelek za geografijo

Knjižnica in tajništvo (22. 6. 2021)