Anketa o poznavanju EUSAIR (The EU Strategy for the Adriatic and Ionian Region)

Univerza v Ljubljani je postala članica združenja v letu 2021. Poslanstvo združenja je sodelovanje med univerzami in raziskovalnimi centri z namenom krepitve mednarodnega sodelovanja in spodbujanja napredka kulture, znanosti, usposabljanja in raziskav v državah jadransko-jonske kotline. Sodelovanje je osredotočeno na različne teme, ki so skladne s stebri strategije EU za jadransko-jonsko regijo (EUSAIR): dolgoročna strategija za podporo trajnostni rasti v morskem in pomorskem sektorju kot celoti, povezovanje regije, kakovost okolja, trajnostni turizem, raziskovalna in akademska dejavnost, izgradnja zmogljivosti ter razvoj malih in srednje velikih podjetij.

Vabljeni k izpolnjevanju anketnega vprašalnika.

Oddelek za geografijo

Gostujoče predavanje "Tourism in urban conditions - concept, sustainability, destinations"

Knjižnica za etnologijo in kulturno antropologijo, sreda, 8. 12. 2021

Oddelek za pedagogiko in andragogiko