ANKETA o cepljenosti, prebolevnosti oz. testiranju

Študentke in študente vljudno prosimo za izpolnitev ankete o tem, ali ste v primeru visoko rizičnega stika izjema od karantene (ste torej bodisi cepljeni bodisi ste covid preboleli) ali ne. Ta informacija nam bo v veliko pomoč pri hitrejšem odzivanju v primeru okužb, iskanju visoko rizičnih kontaktov in ažurnem sporočanju stanja na NIJZ ter prilagajanju študijskega procesa stanju okužb.

Anketa se nahaja v VIS-u pod »Razno – Izbira skupine«. Izpolnitev ankete je popolnoma prostovoljna, neizpolnitev pa nima nobenih posledic. V primeru spremembe navedb, lahko vaš odgovor kadarkoli spremenite (na primer po cepljenju). Anketa je ustvarjena izključno za namen sporočanja prepoznanih visoko rizičnih kontaktov. Podatke bomo v skladu z Navodili posredovali NIJZ, vendar le v primeru pojava okužbe v vaši skupini pri študijskem procesu. Kratka navodila za dostop do ankete.

V primeru okužbe z virusom SARS-CoV-2, prosimo, da to sporočite na:

Izostanek od organiziranih oblik študijskega procesa zaradi okužbe ali odrejene karantene z ustreznim dokazilom opravičite pri izvajalcu oziroma izvajalki predmeta.

Hvala in ostanite zdravi!

Informativni dan za Erasmus študijske izmenjave na ODDELKU ZA GEOGRAFIJO

Oddelek za geografijo

Gostujoče predavanje "Tourism in urban conditions - concept, sustainability, destinations"

Knjižnica za etnologijo in kulturno antropologijo, sreda, 8. 12. 2021