ALUMNAT IN PROJEKT MENTORSTVO ALUMEN – ŠTUDENT

Obveščamo vas, da je alumni klub fakultete dobil nov zavihek na naši spletni strani. Poimenovali smo ga Alumnat. Na zavihku boste našli naloge Alumnata in ugodnosti, ki jih imate kot člani le-tega, ter seznam oddelčnih koordinatorjev in koordinatork.

Zakaj postati član oz. članica?

● Klub je priložnost za ponovno(a) srečanje(a) z nekdanjimi kolegicami in kolegi ter profesoricami in profesorji tako v živo kot preko spleta.

● Klub je priložnost za obujanje spominov ter možnost za izmenjavo informacij, znanj in izkušenj.

● Članstvo omogoča mreženje alumnov in alumen različnih smeri in stopenj ter generacij.

● Daje možnost za profesionalni in osebni razvoj ter družabno sodelovanje.

● Članstvo ohranja ter krepi vezi med diplomanti in fakulteto.

● Članstvo omogoča popust pri nakupu knjig, ki jih izda Filozofska fakulteta.

● Članstvo je prostovoljno in brezplačno.

Vljudno vabljeni, da se včlanite v krovni in oddelčni(e) klub(e). To storite preko alumniul.online. Več nas bo in aktivnejši bomo, bolj bo(do) klub(i) živel(i) in se razvijal(i).

V sklopu promocije klubov in pridobivanja članov smo se odločili pristopiti k projektu Mentorstvo alumen – študent. Gre za projekt, pri katerem bo študent ali študentka skozi kratkotrajno učno izkušnjo (8 ur) spoznaval/-a delovno okolje alumna oz. alumne. K projektu so vljudno vabljeni predvsem študenti druge stopnje. O samem projektu vas bomo sproti obveščali. Trenutno smo pričeli s promocijo pridobivanja mentorjev in mentoric za sodelovanje, sledila bo promocija med študenti. Naš cilj je omogočiti najmanj 40 študentom in študentkam, da spoznajo specifiko delovnega mesta v praksi. Veseli bomo, če nam boste pri tem pomagali tako, da boste študente in študentke seznanili s projektom.

Za vse morebitne informacije smo vam na voljo na ursa.gruden@ff.uni-lj.si.

Knjižnica za etnologijo in kulturno antropologijo, sreda, 8. 12. 2021

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Sprememba GU Marko Radovan

Oddelek za azijske študije