Vrstno bogati travniki in živina v slovenskih Alpah v zadnjih 500 letih

V okviru Evropske noči raziskovalcev: Humanistika, to si ti! - Človek živali in žival človeku sta Tadej Pavković, ki je lani magistriral na našem Oddelku, in dr. Žiga Zwitter predavala na temo Vrstno bogati travniki in živina v slovenskih Alpah v zadnjih 500 letih. Dogodek je potekal na Gimnaziji Bežigrad 15. 9., v skrajšani obliki pa tudi na osrednjem letošnjem dogodku Evropske noči raziskovalcev - Humanistika, to si ti! v Atriju ZRC, 30. 9. Projekt Humanistika, to si ti! vodi prodekan Filozofske fakultete UL za znanstvenoraziskovalno delo, naš oddelčni kolega dr. Sašo Jerše.

27. 01. 2023

Skupina 18 univerzitetnih učiteljev iz Butana na obisku na Univerzi v Ljubljani

27. 01. 2023

Žiga Zwitter predaval na Dunaju