Raziskovalno središče za Vzhodno Azijo (EARL) je postalo del Mreže infrastrukturnih centrov UL

Senat Univerze v Ljubljani je na svoji redni seji 15. decembra 2020 soglasno sprejel sklep, da se Raziskovalno središče za Vzhodno Azijo (EARL) uvrsti v Mrežo infrastrukturnih centrov Univerze v Ljubljani. EARL, katerega soustanoviteljici sta Filozofska fakulteta in Fakulteta za družbene vede, s tem prevzema novo vlogo pri uveljavljanju Univerze kot središča za proučevanje in povezovanje z vzhodnoazijsko regijo. Veseli smo, da je prispevek EARL-a prepoznan na tak način, in mu želimo veliko uspeha pri nadaljnjem delu.

26. 01. 2023

Mednarodna večdisciplinarna konferenca Razsrediščenje trajnostnosti: K lokalnim rešitvam globalnih okoljskih problemov

Foto: Jaka Repič
23. 01. 2023