Prof. dr. Agnes Pisanski Peterlin in doc. dr. Peter Mikša med nominiranci za Mentorja leta 2020

Nagrado bodo podelili 26. maja 2021.

Društvo Mlada akademija je objavilo seznam nominirancev in nominirank za Mentorja leta 2020. Med njimi sta tudi nominiranca s Filozofske fakultete, in sicer prof. dr. Agnes Pisanski Peterlin (Oddelek za prevajalstvo) in doc. dr. Peter Mikša (Oddelek za zgodovino). V društvu nagrado podeljujejo mentoricam in mentorjem doktorskih študentk in študentov v Sloveniji. Pet finalistov izbora ter zmagovalec oz. zmagovalka bodo razglašeni na slavnostni podelitvi, ki bo potekala 26. maja 2021 ob 18.00 uri prek spleta.

Iskrene čestitke!

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino