Posvet ob 80-letnici zaslužne prof. ddr. Barice Marentič Požarnik

Zasl. prof. ddr. Barica Marentič Požarnik

Oddelek za pedagogiko in andragogiko ter Center za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete sta v sredo, 30. septembra 2020, pripravila posvet ob 80-letnici zaslužne prof. ddr. Barice Marentič Požarnik z naslovom Vloga humanističnega pristopa v izobraževanju in raziskovanju: za boljšo kakovost učenja in poučevanja. Sodelujoči na posvetu so predstavili raziskave in razmisleke na področju razvijanja in uveljavljanja humanistične in kognitivno konstruktivistične paradigme v izobraževanju in vzgoji. Zasl. prof. ddr. Marentič Požarnik želimo vse dobro!

07. 12. 2022

Priznanja Univerze v Ljubljani za zaposlene ter študentke in študente Filozofske fakultete

06. 12. 2022

Podelitev Nahtigalovih in dekanjinih nagrad Filozofske fakultete