Posebna knjižnična zbirka Andraža Marjana Žvaba

Andraž Marjan Žvab

Knjižnica Oddelka za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete je obogatena s posebno knjižnično zbirko Andraža Marjana Žvaba, ki predstavlja neprecenljiv nabor temeljnih in redkih del z naslednjih področij: alkimija, čarovništvo, ezoterizem, filozofija (antična gnoza), joga, kulturna antropologija, magija, mistika, okultizem in okultne vede, prostozidarstvo, religija (budizem, krščanstvo), staroselske skupnosti in teologija.

Zbirka obsega 554 knjig, najdete jo v sistemu COBISS.

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022