Medfakultetni seminarski projekt ZA-NAS

Oddelek za sociologijo Filozofske fakultete v študijskem letu 2022/2023 sodeluje v medfakultetnem seminarskem projektu ZA-NAS pod vodstvom prof. dr. Mateja Blenkuša. V projektu skupina študentk in študentov s Fakultete za arhitekturo in z oddelkov za sociologijo in za psihologijo Filozofske fakultete raziskuje in snuje nove možnosti stanovanjskih skupnosti. Študentke in študentje Oddelka za sociologijo bodo pod mentorstvom prof. dr. Milice Antić Gaber, prof. dr. Tine Kogovšek in doc. dr. Iča Vidmarja prispevali sociološko analizo stanovanjskega vprašanja, družbene produkcije prostora in prostorske organizacije vsakdanjega življenja.

27. 01. 2023

Skupina 18 univerzitetnih učiteljev iz Butana na obisku na Univerzi v Ljubljani

27. 01. 2023

Žiga Zwitter predaval na Dunaju