Dogodek v počastitev 200. obletnice neodvisnosti Brazilije

V petek, 18. 11. 2022, so na Oddelku za romanske jezike in književnosti Filozofske fakultete počastili 200. obletnico neodvisnosti Brazilije s predavanji na temo Neodvisnost Brazilije in njene politične, ekonomske in literarne realnosti v 19. stoletju. Sodelovali so dr. Blažka Müller, dr. Mojca Medvedšek, dr. Rok Stergar v prisotnosti veleposlanika Brazilije v Sloveniji Nj. E. Eduarda Prisca Paraisa Ramosa ter svetovalca na brazilskem veleposlaništvu Roberta Avelarja.

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani

Veleposlanik Helenske republike v Ljubljani nj. eksc. Argyrios Makris in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Obisk veleposlanika Češke republike

Veleposlanik Češke republike v Sloveniji nj. eksc. dr. Jiří Kuděla in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar