Doc. dr. Katharina Zanier prejela nagrado Slovenskega arheološkega društva

Doc. dr. Katharina Zanier z Oddelka za arheologijo Filozofske fakultete je prejemnica nagrade Slovenskega arheološkega društva. Za projekt Čezmejna destinacija kulturnega in zelenega turizma Claustra Alpium Iuliarum – Claustra+ je prejela priznanje za izjemen enkratni dosežek s področja arheologije v letu 2020.

Iskrene čestitke!

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino