Doktorska poletna šola Zveze evropskih raziskovalnih univerz

Zveza evropskih raziskovalnih univerz (League of European Research Universities – LERU) organizira doktorsko poletno šolo Univerza prihodnosti. Ponovno razmišljanje o vlogi univerz po vsem svetu pred izzivi 21. stoletja / The University of the Future. Rethinking the role of universities worldwide in the face of the challenges of the 21st century, ki bo potekala od 4. do 8. julija 2022 na Univerzi v Utrechtu. Načrtuje se izvedba v živo, v primeru, da to ne bo mogoče, bo celotna poletna šola potekala po spletu.

Udeleženci z univerz članic mreže LERU-CE7, kamor spada tudi Univerza v Ljubljani, so opravičeni plačila kotizacije 600 evrov, ki vključuje gradivo, 6 nočitev v univerzitetnih študentskih domovih in organiziran družabni program. Potne stroške krijejo študenti sami.

Svoj interes za udeležbo lahko kandidati sporočijo do 3. marca 2022 na e-naslov doktorski.studij@uni-lj.si. Sporočilo naj vsebuje (1) kandidatove podatke skladno s spodnjim seznamom, (2) življenjepis ter (3) motivacijsko pismo (vse v angleškem jeziku).

Osnutek programa

Podatki kandidatov in kandidatk:

- ime,

- priimek,

- spol,

- elektronski naslov,

- fakulteta / oddelek,

- naslov doktorske disertacije.

19. 10. 2020

03. 09. 2020